Společnost

Nová generace

GLASS DOC s.r.o. (ČR) jako partnerská firma pracovala společně s firmami GlassResQ AG (Švýcarsko) a GlassResQ GmbH (Německo) v roce 2016 na vývoji a po intenzivním výzkumu vyvinuly zcela nový proces opracování a leštění skla, s pomocí kterého lze vedle běžných poškození jako poškrábání, odřeniny, poleptání apod., odstranit také poškození od odlétajících jisker např. od rozbrušovačky!

Náš výzkum se soustředil zejména na aplikaci a produkci prostředků na opracování skla a leštící prostředky, které tvoří nejdůležitější součást při opravě skleněných povrchů.

S našimi vlastními speciálními materiály a prostředky, které jsou výsledkem tohoto vývoje, společně s našimi dlouholetými zkušenostmi a řemeslnou odborností našich techniků a spolupracovníků, jsme schopni při velkoplošném opracování plochy odstranit právě i poškození od odlétajících jisker, a to bez viditelných zbytků (vlnky nebo čočky). Tento proces sanace je prováděn v rámci přípustných hranic a tolerancí výrobců skla.

Ve většině případů, kdy by výměna skla byla velmi nákladná, a navíc při demontáži a opětovné montáži elementu reálně hrozí vznik dalších souvisejících poškození, se Glass-Doc®-proces ideálně ukazuje jako výhodná alternativa pro všechny účastníky realizace.

Naši technici mohou být objednáni během jediného dne. Skleněné tabule jsou zakryty a celoplošně čištěny, pro obyvatele nevznikají žádné nepříjemnosti.

Nabízíme řešení pro každý problém – naši experti na poškození Vám kdykoliv pomohou najít vhodnou alternativu k výměně skla.

Těšíme se na Vaše zavolání či e-mail a garantujeme Vám již dnes bezvadné vyřízení zakázky.