Škrábance na skle

Již žádná výměna skla kvůli škrábancům na skle a poškrábání okenních skel po neodborně provedeném čištění oken.

GLASS DOC s.r.o. odstraní dokonce i hluboké škrábance na skle a to na všech typech skel (Float, ESG, VSG, TVG a dokonce i protipožární skla).

Díky našemu mobilnímu sanačnímu procesu nevznikají žádná optická zkreslení na povrchu skla. Garantujeme nejvyšší standard kvality.

Zavolejte nám – rádi Vám zcela nezávazně poradíme při jakékoliv škodní události!

 

Extra jemné škrábance

Jsou jemné povrchové škrábance, které nejsou za normálních denních světelných podmínek viditelné ani patrné. Takové škrábance často nejsou vadou.

Vlasové škrábance

Jsou jemné škrábance, které jsou obvykle rozpoznatelné pouze na tmavém pozadí nebo pokud se na ně podíváte pozorně a označíte je. Viditelné, ale ještě neznatelné.

Silné škrábance

Jsou vždy rozeznatelné, bělavé, často také „třpytivé“ na slunci kvůli nepravidelným a drsným okrajům. Zřetelně viditelné škrábance, které velice snadno cítíte nehty.

Jemné škrábance

Jsou dobře viditelné v rozptýleném světle a na tmavém pozadí s často namodralým třpytem, v „třpytivém“ světle. Snadno je cítíte nehtem.

Odřené sklo

Jsou škody v ploše, které se obvykle skládají ze souboru slabých až velmi silných škrábanců. Toto poškození může mít bělavou barvu.