Škrábance na skle? My máme řešení

Žádná výměna skla. My máme řešení

Partneři

Služby

Z

Škrábance na skle

Z

Poškození od jisker

Z

Poleptání (od betonu, graffiti)

Z

Hick

Z

Renovace autoskel

Z

Nano ochrana (Glass - coat)

Šetříme životní prostředí

Vyzkoušejte nás

Z

Úspora nákladů v porovnání s nahrazením skla až 90%

Z

Odstranění škod během jednoho dne

Z

Šetrné k životnímu prostředí

Z

Žádné optické změny

Z

Oprava přímo na místě bez nutnosti přerušení provozu

GLASS DOC®

Váš expert pro veškerá poškození skel

GLASS DOC® je Váš expert na profesionální opravy skla. Ať již poškození od jisker, poleptání nebo poškrábání skel – náš inovativní proces sanace a leštění garantuje perfektní výsledky na skleněných površích všeho druhu.

U nás se můžete spolehnout jak na dlouhodobé zkušenosti a výjimečné Know-how, tak i excelentní zákaznický servis. Díky našim vlastním speciálním materiálům a prostředkům, společně s našimi dlouholetými zkušenostmi a řemeslnou odborností našich techniků a spolupracovníků, jsme schopni při velkoplošném opracování plochy odstranit právě i poškození od odlétajících jisker, a to bez viditelných zbytků jako např. vlnky nebo čočky. Tento certifikovaný proces sanace je samozřejmě prováděn v rámci přípustných limitů a tolerancí výrobců skla.

GLASS DOC® Vám nabízí opravy skla nové generace! Naši experti Vám rádi kdykoliv pomohou nalézt vhodnou alternativu k jinak nevyhnutelné výměně skla.

V případě poškození skla se s námi spojte a přesvědčte se o perfektním výsledku. Rádi Vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Těšíme se na Vaši poptávku!

 NAPIŠTE

ZAVOLEJTE

POTŘEBUJETE POMOC? ZAVOLEJTE

+420 732 655 265

14 + 4 =